GALL s.r.o.

firma

GALL s.r.o.

Společnost GALL s.r.o., je výrobní a obchodní společností poskytující služby na území České republiky a Polska. Patříme do Klubu polského kapitálu v České republice a jsme členem Hospodářské komory ČR.

GALL s.r.o. působí dle normy ISO: 9001: 2008.

Sídlo se nachází v Liberci, ulice Bánskobystrická 114/26

Činnost společnosti Gall s.r.o. je rozdělena do šesti hlavních divizí.

Za výrobu plastových dílů a podlah GallPlast odpovídá oddělení (Plastics). Mezi hlavní produkty patří plastové interiérové díly motorových vozidel a díly pro řadu dalších odvětví – textilní, zemědělský, chemickém, potravinářský průmysl a další. Oddělení plastů vyrábí produkty o hmotnosti od 1g do 2000g z materiálů: PMMA, SAM, PE-ABS, PC-ASA, PE, PA, PC, PS, ABS, PP atd. Pracujeme na strojích české a také polské výroby – Invera, a také PONAR Zywiec, se sílou tlaku od 135t do 360t. Dále používáme podtlakovou sušičku Maguire.

Strojní obrábění kovů

Strojní obrábění kovů (Machining) mimo jiné zodpovědné za výrobu náprav pro autobusy (SOR a Karosa), náprav a poloos určených pro zemědělské, lesnické a speciální stroje.

Agenturní zaměstnání

Agenturní zaměstnání v České republice (Work Agency). Pronájem průmyslových budov, a pozemků sousedících se společnosti (Real Estate), a oddělení stavebních prací (Construction).

Ubytování

Nabídka společnosti zahrnuje také dva turistické objekty nabízející hostelové služby (Hostel Pod Ještědem).

Více informací o společnosti GALL s.r.o. lze nalézt na stránce: www.gallsro.cz.

Zveme Vás ke spolupráci.